Gigi Hadid işte böyle taciz edildi

Dünyanın en ünlü modelelerinden biri olan Gigi Hadid İtalya'nın göbeği Milano'da kameralar ve hayranlarının gözü önünde kucaklarda dolaştırıldı işte böyle tacize uğradı.

Gigi Hadid işte böyle taciz edildi
Editor: Hakan A.
24 Eylül 2016 - 08:59

Moda dünyasının tartışmasız en güzellerinden biri olarak podyumlarda yürüyen güzel manken Gigi Hadid'in İtalya'da başına gelmeyen kalmadı. Güzel manken kucağa alındı, Türk tabiriyle Fordçuluk dahil tacize uğradı. Hemde herkesin gözü önünde. Tacizci ise bu konda nam salmış Gigi Hadid kadar tescilli biri... İşte haberin ayrıntıları...

Her yaptığı, her attığı adımı olay olan dünyaca ünlü güzel Gigi Hadid Mlano Moda Haftası için bulunduğu İtalya'da tacizleriyle skandallara imza atan ünlü biri tarafından tacize euğradığı böyle görüntülendi. Ünlü model neredeyse çığlıkçığlığa kalmasına rağmen etrafındakilerin tepkisiz kalması ise akıllara, acaba bu bir kurgu mu? Sorusunu getirdi, kafaları karıştırdı.

Milano Moda Haftası için podyumaçıkan Hadid kendisi gibi model kardeşiyle beraber çıkışta hayranlarını kırmak istemedi ve selfie çektiripp imza dağıttığı sırada olanlar oldu. 

Daha önce benzer tacizleriyle ünlü bir isim skandalların adamı Vitalii Sediuk ismindeki tacizci, Gigi Hadid'e arkadan yaklaşarak sarılması, daha sonra ise kucaklaması büyük şaşkınlık yarattı ve skandalı görenler ise anlam veremedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum