Gökova Körfezi depremi sonrasında bu kez İzmir Menderes`de deprem!

Sabah saatlerinde Bodrum Gökova Körfezi`nde yaşanan deprem sonrasında bu kez İzmir`de bir deprem meydana geldi. Menderes`te deprem oldu. İşte ayrıntılar...

Gökova Körfezi depremi sonrasında bu kez İzmir Menderes`de deprem!
Editor: Hakan A.
01 Mayıs 2018 - 09:27

Sabah saatlerinde peş peşe depremler... Türkiye`de Ege Bölgesinde art arda deprem yaşanmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde depremlerle sallanan Ege bölgesinde bu kez İzmir ilinde bir deprem meydana geldi. İzmir'in Menderes İlçesinde 3.1 şiddetinde deprem oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mayıs 2018 - İstanbul

EgeDenizi'nde bu sabah peş peşe depremler meydana geliyor. İlk deprem haberi Muğla'nın  Bodrum ilçesi Gökova Körfezi'nde meydana gelmişti. Sabah 07:48 sıralarında Gökova Körfezi'nde yaşanan 4.2 büyüklüğündeki depremden 1 saat kadar sonra bu kez İzmir sallandı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından verilen bilgiye göre Ege Dewnizi açıklarında sabah saatlerinde 08:35 sıralarında merkez üssü İzmir Menderes olan 3.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Menderes ilçesinde yaşanan deprem yerin yaklaşık 6.9 kilometre derinliğinde olduğu kaydedildi.

Yaşanan iki deprem sonrasında gözler Ege Bölgesine çevrilmiş durumda. Bölgede art arda artçı şoklar yaşanmaya devam ettiği bildirildi.

- Gökova Körfezi korkutan depremle sarsıldı! İşte ayrıntılar

Reklam