Gökova Körfezi korkutan depremle sarsıldı

Ege Denizi açıklarında, merkez üssü Gökova Körfezi olan ve sabah saatlerinde meydana gelen 4.2 şiddetindeki deprem korku ve panik yaşanmasına neden oldu.

Gökova Körfezi korkutan depremle sarsıldı
Editor: Hakan A.
01 Mayıs 2018 - 08:30 - Güncelleme: 01 Mayıs 2018 - 09:28

Günün son dakika deprem haberi Ege Denizi'nden geldi. Muğla İli Bodrum ilçesi Gökova Körfezi açıklarında yaşanan 4.2 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Deprem çevre bölgelerden hissedildi. Yaşanan deprem paniğe neden oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mayıs 2018 - İstanbul

Bodrum ve bölgesi bu sabaha korkutan deprem ile başladı. Gökova Körfezi'nde bu sabah yaşanan 4.2 şiddetindeki deprem sonrasında ilk bilgiler haber merkezine ulaşmaya başladı.

Konuyla alakalı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son depremler raporunda yer alan bilgilere göre, sabah saat 07:43 sıralarında merkez üssü Ege Denizi, Muğla, Bodrum Gökova Körfezi olan richter ölçeğinbe göre 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Yaşana deprem yerin yaklaşık 13.88 kilometre derinlerinde olduğu bildirildi.

Yaşanan depremin çevre bölgelerde hissedildiği ve çok sayıda vatandaşın panik halinde deprem sırasında kendini dışarı attığı gelen bilgiler arasında.

- Gökova Körfezi depremi sonrasında bu kez İzmir Menderes`de deprem!