Reklamı Geç
Google 24 Kasım’da hazırladığı Doodle ile Öğretmenleri...

Google 24 Kasım'da hazırladığı Doodle ile Öğretmenleri unutmadı

24 Kasım Öğretmenler günü kutlamasında google doodle ile unutmazken, erkenden öğretmenlerin bu özel gününü kutlaması herkesi sevindirdi.

24 Kasım 2016 - 06:37 - Güncelleme: 24 Kasım 2016 - 06:39

Türkiye ve Dünya'da önemli, özel günler için hazırlanan özel logosuna Doodle adı verilen Google'ın o uygulamasında bugün Öğretmenler günü için hazırlanan logo dikkat çekti.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Kasım 2016 - İstanbul

Google Öğretmenler günü logosunu hazırladı, milyonlarca öğretmeni unutmadı. Hayatımızın en önemli günlerinde yanımızda bulunan öğretmenlerimizi saygıyla anıyoruz. Dünya'nın en önemli günleri arasında bulunan Öğretmenler, tarih boyunca anılacak. Google 24 Kasım Öğretmenleri unutmazken, hazırladığı özel doodle ile öğretmenler günü kutlaması yaptı.

Özel bir animasyonlu logo hazırlayan google, espirili bir bakış açısı kullanılan logosu büyük dikkat çekti. Öğretmen ve öğrencileri temsil eden kurşşun kalemleri animasyonla canlandıran google.com 'un bu anlamlı gündeki logosu oldukça beğenildi.

Yandex bu özel günde logo yayınlamayı pas geçti!

Türkiye'de sıkça kullanılan diğer arama motoru Yandex.cm.tr ve Yandex.ru adreslerinde öğretmenler günü kutlanmadı ve pas geçildiği görüldü. Sabah erken saatlere kadar Yandex henüz bir logo yayımlamadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..