Göztepe Şehir Hastanesi ilk etabı tamamlandı!

İstanbvul'un her iki yakasında yer alacak şehir hastanelerinin hızla yapımı devam ediyor. Başakşehir Şehir Hastanesi'nden sonra bu kez Göztepe Şehir Hastanesi'nden güzel haberler geldi.

Göztepe Şehir Hastanesi ilk etabı tamamlandı!
Editör: Hakan A.
13 Mayıs 2020 - 15:45
İstanbul'un her iki yakasında hayata geçirilen dev Şehir Hastaneleri büyük ilgi odağı olurken, Başakşehir'den sonra bu kez Göztepe Şehir Hastanesi ile alakalı önemli gelişme yaşanıyor. Dev projenin ilk etabı tamamlandı! Açılış tarihi belli oldu!

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Mayıs 2020 - İstanbul


Türkiye'nin dev şehir hastaneleri Koronavirüs ile mücadele çerçevesinde büyük rol oynadı. İstanbul'da her iki yakada inşaa edilen ilki Başakşehir Şehir Hastanesi olarak bilinen ve açılıştan hemen sonra koronavirüs salgını mücadelesi için yoğun bakım üniteleri çalıştırılan dev hastane büyük ilgi görmeye devam ediyor. Japonya basınında büyük yer bulan Şehir Hastaneleri Dünya gündeminde yerini koruyor. Diğer taraftan İstanbul'da inşaa edilen ikinci Şehir Hastanesi için geri sayım başlamış durumda.

Göztepe Şehir Hastanesi ilk etabında çalışmalar tamamlanırken, diğer etapların yapımı hızla sürüyor. İstanbul'un en modern hastaneleri arasında yer alacak olan bin yatak kapasiteli Göztepe Şehir Hastanesinin 1'inci etabı tamamlandı. Hastanenin açılış tarihi ise belirlenmiş durumda.  


Tam kapasite çalışmaya başlamak için geri sayıma başlanan Göztepe Şehir Hastanesi 2020 Eylül ayında açılışla hastalarını ağırlamaya başlayacak. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum