Haberi sızdı! İmar Barışı 6 ay daha...

Haberi sızdı! İmar Barışı 6 ay daha uzatılıyor...

Milyonların merakla beklediği haber az önce sızdı! 6 ay daha uzatılacağı iddia edilen İmar Barışı ile alakalı son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Ankara'dan haberi sızdı işte İmar Barışı gelişmesi...

Haberi sızdı! İmar Barışı 6 ay daha uzatılıyor...
Editor: Hakan A.
31 Aralık 2018 - 12:54 - Güncelleme: 31 Aralık 2018 - 21:40
Reklam

Büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye'nin tamamını ilgilendiren İmar Barışı sürecinde son dakika sızıntısı yapıldı... Başkentte Bakan Kurum'un öncülüğünde toplanacak olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı toplantısı yapılmadan imar Barışı uzatılmasına ilişkin sızıntı yapıldı.  Milyonların merakla beklediği İmar barışı uzatılma haberi sızan bilgilerle ortaya çıktı.  6 ay daha uzatılması yönünde karar alınacak olan İmar Barışı süresi 2019'un altıncı ayına kadar uzatılacağı bilgisi ortaya atıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 31 Aralık 2018 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik bakanı Murat Kurum veya Bakanlık tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

14 milyonun üzerinde yapıyı yakından ilgilendiren İmar Barışı süreci henüz tamamlanmadan süre uzatımı yapıldığı ve Haziran ayı sonuna kadar sürecin devam ettirileceği sızan bilgiler arasında.

 Ödemelerin de takside bağlancağı bilgisi de gelirken. AyrıntılaRın Bakanlık tarafından yapılan toplantı sonrasında resmi olarak kamuoyuna duyurulacağı ifade ediliyor.
 

- SON DAKİKA : BEKLENEN AÇIKLAMA YAPILDI > Bakan Kurum resmi olarak duyurdu: İmar Barışı süresi 30 Haziran 2019'a uzatıldı

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum