Hakim ve Savcı atama kararnamesi yayımlandı! İsim isim 3 Bin 22...

Hakim ve Savcı atama kararnamesi yayımlandı! İsim isim 3 Bin 22 yeni Hakim ve Savcı atama listesi

Bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanan yeni hakim ve savcı atama kararnamesi kapsamında isim isim tam liste açıklandı. Buna göre 3 bin 22 yeni hakim ve savcı atamaları isim isim tam listesi emlakpencerem.com da.

29 Kasım 2016 - 06:58

Hakim ve Savcıların atanmalarına ilişkin HSYK kararnamesi yayımlandı! Binlerce hakşim ve savcı atamaları yapıldı. İşte ataması yapılan Hakim ve Savcıların tam listesi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Kasım 2016 - İstanbul

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığı (HSYK) Adli Hakim ve Cumhuriyet savcı adayları ile idari yargı hakim adaylarının, HSYK tarafından 19/08/2016 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atamalarına ilişkin kararname 29 Kasım tarihinde Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. 

Hakim ve Savcı atamaları kapsamında 3 Bin 22 isim için atama kararı çıkarken, yer değişikliği yapılacak Hakim ve Savcı isimleri, hangi il hangi bölüme atandıkları açıklandı. İsim listesine ilişkin ayrıntılar ve karara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca (HSYK) 19 Ağustos, 7 Eylül, 12 Ekim ile 8, 9 ve 15 Kasım tarihlerinde çekilen kuraların sonuçlarına göre 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu'nun 13. maddesi gereğince yapıldığı bildirildi.

Resmi Gazete'nin 29 Kasım 2016 Salı günü yayımlanan sayısında yer alan kararda, atamaları gerçekleştirilen 3 bin 22 adli yargı hakimi ve savcı ile 918 idari yargı hakiminin isimlerinin bulunduğu listelere de yer verildi.

Resmi Gazete atama kararına ilişkin tam isim listesi altta hazırlanmıştır.

ATAMALARI GERÇEKLEŞTİRİLEN İSİMLERİN LİSTESİNİ BURADAN İNDİREREK BAKABİLİRSİNİZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..