Halk GYO'dan yeni şirket! 15 Milyon TL sermayeli Halk Yapı Projeleri Geliştirme A.Ş.

Türkiye'nin önemli proje geliştiricisi konumunda olan ve Halkbank destekli Halk GYO, Halk Yapı Projeleri Geliştirme ismiyle 15Milyon TL sermayeli yeni bir şirket kurduğunu açıkladı.

Halk GYO'dan yeni şirket! 15 Milyon TL sermayeli Halk Yapı Projeleri Geliştirme A.Ş.
Editör: Hakan A.
16 Aralık 2020 - 18:43
Halkbank bünyesinde faaliyetlerine devam eden Halk GYO, proje geliştirme alanında hızla büyümeye devam ederken, yeni bir şirket kurarak bu şirketle birlikte önemli projelere imza atacağı bildirildi. Açıklama KAP üzerinden duyuruldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 16 Aralık 2020 - İstanbul 


Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) yeni bir şirket kurarak proje geliştirme alanında önemli işler için kolları sıvadı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılıu açıklamada, Halk GYO tarafından kuruluşu gerçekleştirilen ve sermayesi 15 Milyon TL olarak açıklanan Halk Proje Geliştirme şirketi hakkında kuruluş bilgilerini paylaştı.


KAP'a yapılan yazılı açıklamada, 'Halk GYO AŞ Yönetim Kurulu tarafından, gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet göstermek   üzere 15.000.000.-TL sermayeli bir anonim şirket kurulmasına karar verildiği daha önce kamuoyuna duyurulmuştu.

Söz konusu şirket, ‘'Halk Yapı Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi'' unvanı ile kurulmuş olup 15.12.2020 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir.'
denildi.

Halk Yapı Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi

Her nevi gayrimenkulleri satın almak, satmak, kiraya vermek, kiralamak, her nevi gayrimenkuller üzerinde proje geliştirmek, gayrimenkul ve inşaat alanında faaliyet gösteren şirketlere gayrimenkul ve inşaatla ilgili her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermek, tesis yönetimi ve gayrimenkul yönetimi hizmetleri vermek, konusu ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışı resmi ve özel sektör ihalelerine iştirak ve teklifte bulunmak, sözleşmeler akdetmek, taahhüt altına girmek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum