Reklamı Geç
Halk GYO Panorama Plus Eskişehir projesinde yeni kampanya

Halk GYO Panorama Plus Eskişehir projesinde yeni kampanya

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Halk GYO) tarafından Eskişehir konut projeleri kapsamında inşaa edilen Panorama Plus projesi satışlarında yeni bir kampanya başlıyor.

28 Ekim 2016 - 10:58

Eskişehir konut projelerinden Panorama Plus kampanyasına başlanıyor. Halk GYO imzasıyla yükselen Panorama Plus Eskişehir konut projesinde yeni bir kampanyaya start veriliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Ekim 2016 - İstanbul

HALK GYO İstanbul dışındaki ilk konut projesi olan “Eskişehir Panorama Plus” projesinde kalan son daireler için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda, “%20 peşinat, kalan %80 için Halkbank’tan 0 faiz oranı ile 72 ay vadeli kredi veya peşin alımlarda %20 indirim” imkânı sağlayan kampanyaya başladı.

“Panorama Plus” projesi Eskişehir’in en yüksek, mimari açıdan en şık ve donanımlı projesi olarak Eskişehir’in tarihi yerleşim ve yeni çekim merkezi Odunpazarı’nda yer alıyor. Şehrin ilk Aile Residence’ı olma özelliğini taşıyan proje, 9.811 metrekare alan üzerinde, 4 bloktan oluşan proje aynı zamanda Eskişehir’in en yüksek puanı ile Uluslar arası Yeşil Bina Sertifikası olan “LEED
Silver” almıştır.

Modern ve ikonik tasarıma sahip, elegan, geniş yeşil alanı bulunan, çocuklu ailelere uygun geniş metrekarelerde dairelerin, her yaştan site sakinin ihtiyacına yönelik sosyal imkânların yer aldığı Panorama Plus projesi 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer almaktadır.24 saat güvenlik hizmeti olan Proje içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve mevsim gereksinimlerine göre üzeri açılıp kapanan yüzme havuzu gibi sosyal alanlar sahip projede yaşam başlamıştır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..