Halkbank internet üzerinden 50 Bin TL 36 ay vadeli 1.60 faiz oranı ile hızlı kredi imkanı sunuyor

Nakit ihtiyacı duyan herkese 50 Bin TL'ye kadar kredi imkanı sunan Halkbank, 36 ay vade imkanı ile 1.36 faiz oranını tüm tüketicilerin hizmetine sundu. Kredi kullanmak, Halkbank internet şubesi üzerinden hızlı kredi kullanmak isteyenler için cazip fırsatın ayrıntılarını haberimizden öğrenebileceksiniz.

Halkbank internet üzerinden 50 Bin TL 36 ay vadeli 1.60 faiz oranı ile hızlı kredi imkanı sunuyor
Editör: Hakan A.
20 Şubat 2021 - 19:08 - Güncelleme: 20 Şubat 2021 - 19:54
Halkbank hızlı kredi başvuru şartları ile, taksit tutarı ve ödeme seçeneklerini merak edenler 50 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanını internet şubesi üzerinden kullanabiliyorlar.  Peki Halkbank hızlı kredi imkanında hangi şartlar yer alıyor? Halkbank 50 Bin TL kredi başvurusu yapmak isteyenler hangi yolu izlemeli?

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 20 Şubat 2021 - İstanbul


Türkiye genelinde kamu bankaları özellikle koronavirüs salgını boyunca milyonlarca vatandaşı fonladı. Hala önemli ölçekte esnafa, iş yerlerine ihtiyaç duyan herkese kredi sağlayan kamu bankalarından Halkbank, 50 Bin TL'ye kadar uygun faiz oranı ve düşük ödeme seçeneği ile nakit ihtiyaçlarına çözüm oluyor. Kredi kullanmak, ihtiyaç kredisi almak isteyenler için önemli bilgilendirme.

HALKBANK HIZLI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSUKoronavirüs nedeniyle dara düşen, banka banka dolaşarak kredi kullanmak isteyen her vatandaşın ilgileneceği haberin ayrıntıları Halkbank tarafından duyurulduı. Hızlı ihtiyaç kredisi şartları ve başvuru detayları adım adım internet şubesi üzerinden yönlendiriliyor. Kullanması basit, başvurusu 5 dakikanızı almıyor. Halkbank tarafından vatandaşa destek amacıyla 50 Bin TL tutarına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu online olarak veya banka şubesi üzerinden temin edilebilecek.

HALKBANK 50 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPLAMASI


50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Halkbank tarafından sunulan hızlı htiyaç kredisi başvurularını almaya başlayan banka, nakit ihtiyacı bulunan her vatandaşa 50 Bin TL'ye kadar kredi imkanını sunuyor. Kredi almak, ihtiyaçlarını Halkbank üzerinden gidermek isteyenler için hızlı kredi sunuluyor. 

HESAPLAMA DETAYI İLE ÖDEME PLANI

Halkbank nakit desteği sağladığı hızlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için; 50 Bin TL kredi için 1.6 faiz oranı ile 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Halkbank kredisi için aylık geri ödeme miktarı ise 1.936 TL oluyor. 


HALKBANK 50 BİN TL, 36 AY VADELİ, 1.6 FAİZ ORANI İLE KREDİ HESAPLAMASI E ÖDEME PLANI

En az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade seçeneği ile Hızlı Kredi'ye başvuru yapabilir, Dijital Parola'nız varsa onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog'tan anında kullanabilirsiniz.

HALKBANK 50 BİN TL KREDİ BAŞVURUSU ŞARTLARI NELER?

Halkbank internet şubesi aracılığı ile kullandırılacak 50 Bin TL, 36 ay vadeli, 1.6 faiz oranlı ihtiyaç kredisi başvuru şartları detaylı bir şekilde bahsedilmiştir. Kredi kullanmadan önce Halkbank internet şubesi üzerinden online olarak başvuru şartları detaylarını öğrenebileceksiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum