Reklamı Geç
Hamdi Akın; "Bu güç, gelecek nesillerimizi de 15 Temmuz gibi...

Hamdi Akın; "Bu güç, gelecek nesillerimizi de 15 Temmuz gibi hain olaylara karşı uyanık tutacaktır"

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın'dan15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Açıklaması

14 Temmuz 2017 - 16:31

Türkiye Cumhuriyeti’nin dönüm noktalarından 15 Temmuz 2016’da yaşanan hain darbe girişimini, tarihimize yakışır biçimde ortaya koyduğumuz güçlü milli irade ve sağduyuyla bertaraf etmemizin birinci yıldönümündeyiz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Bu büyük badireyi Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında omuz omuza vererek çok kısa sürede atlattık. Yol göstericimiz Cumhuriyetimizin en temel yapıtaşı demokrasi oldu.

Geçen bir yıllık süreçte Akfen Holding olarak yatırım, hedef ve projelerimize hiçbir alanda ara vermeden devam ettik. Her zaman, her yerde DEMOKRASİ ve İSTİKRARIN savunucusu olduk, bu alanda hiçbir zaman taviz vermedik. Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine duyduğumuz sonsuz güvenle işlerimize odaklanmayı ve bu ülke için değer yaratmayı sürdürdük. Gelecekte de milletimizin birlik ve beraberliğini sağlayan gücün hiçbir zaman tükenmeyeceğine inancımız tamdır. Bu güç, gelecek nesillerimizi de 15 Temmuz gibi hain olaylara karşı uyanık tutacaktır.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne, bütünlüğümüz ve demokrasimiz için kahramanca mücadele verirken yaşamını yitiren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..