Hatay’da 4.4 büyüklüğünde korkutan deprem! Son depremler (1)

Hatay'da 4.4 büyüklüğünde korkutan deprem! Son depremler (1)

Hatay Erzin'de büyük deprem. Hatay iline bağlı Erzin'de gece saat 00:06 sıralarında Richter ölçeğine göre 4.4 şiddetinde korkutan bir deprem meydana geldi. İşte günün en son deprem haberi.

26 Şubat 2017 - 10:02 - Güncelleme: 26 Şubat 2017 - 10:03

Hatay Erzin'de 4.4 şiddetinde bir deprem oldu. Günün son dakika deprem haberi bu kez Hatay ilinden geldi. Gece yarısında meydana gelen deprem kısa süreli korku ve paniğe neden oldu. Hatay'da 4.4 şiddetinde yaşanan depremin ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Şubat 2017 - İstanbul

Deprem ülkesi Türkiye'nin pek çok yerinde meydana gelen depremlere bir yenisi daha eklendi. Deprem haberi bu defa Hatay iline bağlı Erzin'den gelirken, depremin şiddeti 4.4 büyüklüğünde ölümlendi.

Konuya ilişkin edinilen bilgiye göre, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan sond eprem verilerine göre, Hatay'da gece saat 00:06 sıralarında merkez üssü Erzin-Yeşiltepe olan 4.4 büyüklüğünde bir depremin yaşandığı kaydedildi. Hatay'da yaşanan deprem yerin yaklaşık 7.4 kilometre derinliğinde meydana geldiği belirtilirken, deprem sırasında vatandaşların kısa süreli korku ve panik yaşadığı gelen son dakika haberleri arasında. 

Hatay'da yaşanan depremler çevre bölgelerde de hissedildiği gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..