Hatay'da deprem! Hatay ili 4.7 ve 4.5 büyüklüğünde iki depremle sallandı

Hatay merkezli Akdeniz açıklarında art arda depremler meydana geliyor. Bugün Hatay merkezli meydana gelen 4.7 ve 4.5 büyüklüğündeki depremler korkuttu.

Hatay'da deprem! Hatay ili 4.7 ve 4.5 büyüklüğünde iki depremle sallandı
Editör: Hakan A.
15 Nisan 2020 - 12:00 - Güncelleme: 15 Nisan 2020 - 12:02

Hatay ili merkezli Akdeniz açıklarında meydana gelen deprem korkuttu! Hatay 4.7 ve 4.5 depremlerle sallanıyor. İşte günün son deprem haberi ve ayrıntıları.

 Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 15 Nisan 2020 - İstanbul


Günün son dakika deprem haberi Akdeniz açıklarından geldi. Geceden bu yana Hatay ili Akdeniz açıklarında peş peşe depremler meydana gelmeye devam ediyor. Bugün öğle saatlerine doğru ise iki farklı büyüklükte depremler kaydedildi.

AFAD tarafından açıklanan son verilere göre bugün Saat 10:40 ve 11:18 sıralarında 4.7 ve 4.4 şiddetinde peş peşe depremler meydana geldi. Depremlerin merke üssü Hatay ili Akdeniz açıkları olarak kaydedildi.AFAD tarafından twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, 'Geçmiş olsun Hatay. Akdeniz'de Yayladağı açıklarında meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz.' denildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son dakika deprem verilerine göre, Akdeniz açıklarında geceden bu yana art arda depremler yaşanıyor. Kandilli verilerine göre Saat 10:40 ve 11:18 sıralarında 4.7 ve 4.5 büyüklüğünde iki büyük deprem kaydedildi.
 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum