Hazineye Ait Tarım Arazileri için flaş...

Hazineye Ait Tarım Arazileri için flaş düzenleme

Yurt genelinde "Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Çiftçilerimize Kiralanmasını Sağlayan Yeni Düzenleme" için Bakan Kurum özel bir toplantı düzenliyor.

Hazineye Ait Tarım Arazileri için flaş düzenleme
Editor: Hakan A.
14 Eylül 2018 - 06:47 - Güncelleme: 14 Eylül 2018 - 12:35

Çiftçileri sevindirecek Hazine arazileri hakkında son dakika gelişmesi yaşanıyor. Yeni düzenlemeyi Bakan Kurum açıklayacak. Tarım alanında faaliyet gösteren çiftçilere güzel haber Bakanlıktan geldi. Türkiye genelinde özellikle tarım arazileri konusunda önemli bir adım atılıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 14 Eylül 2018 - İstanbul

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Hazineye ait tarım arazileri ile alakalı özel bir düzenlemeye gidiyor. Türkiye genelinde hazineye ait olan tüm tarım arazileri için geçerli önemli değişiklikler için düğmeye basıldı. Çiftçiler için bu arazilerin kiralanmasını sağlayacak önemli bir gelişmenin ayrıntıları bugün belli olacak. Tarım arazileri düzenlemesinin tüm ayrıntıları bugün belli oluyor.

Konuyla ilgili EmlakPencerem.com editörünün edindiği bilgiye göre, Hükümet tarım arazilerinin kullanımı konusunda çiftçiye önemli bir destek için düğmeye bastı. "Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Çiftçilerimize Kiralanmasını Sağlayan Yeni Düzenleme" için Çevre ve Şehircilik bakanlığı yeni bir dizi düzenlemeyi açıklayacak.

Çiftçileri yakından ilgilendiren ve kullandıkları hazine arazilerini kazandıracak olan önemli düzenlemeleri içeren ayrıntıları, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Çiftçilerimize Kiralanmasını Sağlayan Düzenleme" hakkında basın toplantısı düzenleyecek ve yapılan düzenlemeleri bizzat açıklayacak.

Bugün yapılacak açıklama öncesinde ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir araya geldi. Toplantıda, iki Bakanlık arasındaki ortak çalışma alanlarıyla ilgili konular değerlendirildi.

İki Bakanın katılımı ile yapılan toplantıda tüm detaylar paylaşıldı. Hazine arazileri üzerinde ytarım yapan çifçiye yönelik yapılan düzenlemenin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Detaylar için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum