Her Ocak’ta "emekliye promosyon"

Her Ocak'ta "emekliye promosyon"

Emekli promosyon paralarına ilişkin son dakika gelişmesi yaşanırken, milyonlarca emekliye promosyon müjdesi son durum bilgileri. Emekli promosyon parası olarak ne kadar alacak? Emekli promosyonuyla ilgili en son detaylar.

11 Kasım 2016 - 09:52 - Güncelleme: 01 Mart 2017 - 09:52

11 Milyondan fazla emeklinin takip ettiği promosyon paralarında yaşanan son gelişmeler haberimizde. Aylar boyunca üzerinde oldukça fazla haber yapılan emekliye banka promosyonu müjdesi kapsamında nihayi sona gelinirken, netleşen para miktarı ve görüşmeler kapsamında sıcak gelişmeler yaşanmaya devame diyor.

Peki Emekli promosyon ücretle ne kadar olacak? Minimum ve maksimum emekli promosyon ücretleri alınan maaşlara göre değişiklik gösterebilecek. Milyonlarca kişi emekliye promosyon ile ilgili son dakika gelişmeleri merak etmeye devam ederken, son dakika 11 Kasım itibariyle emekli promosyonuyla ilgili tüm detaylı bilgiler haberimizde.

Aylardır neredeyse her gün çıkan haberlere rağmen 2016 sonuna gelindiğinde halen netleşmeyen emekli promosyonuyeni yıl Ocak ayı ile beraber paraların hesaplara yatmasıyla başlayacağı ifade ediliyor. Konu Başbakan Yıldırım'ın önüne gelmesiyle imzaya kalacak.

En son emekli promosyon haberleri;

Kısa sürede yol haritası açıklanacak!

Emekli promosyonuyla alakalı en son Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamada, "Bankalardan teklif bekliyoruz, olabilecek en iyi şartları emeklilerimizin lehine sağlamak için gerekli gayreti gösteriyoruz. 3 yıllığına bir sefer her yılın Ocak ayında bir ilave para yatacak hesaplara. Sonraki 3 yılda bir daha yatacak. Yakında herhalde karara bağlarız, emeklilere duyururuz. Yapılan son çalışmalarda 3 yıllık tutar belirlenecek, ilk ödemeler ise Ocak ayı ile birlikte yapılmaya başlanacak. Yapılacak ödemeler emeklinin aldığı maaşa göre değişecek." ifadelerini kullanmıştı.

Bir diğer son açıklamada ise, Bakan Müezzinoğlu, 450 lirayı bulan promosyon ödemesi yapılacağını, son kararı ise Başbakan Binali Yıldırım'ın vereceğini söyledi. Bu rakamın Başbakan Binali Yıldırım tarafından yükseltilmesi bekleniyor. Daha önce yapılan açıklamalarda promosyon ödemesinin en az 500 lira olacağı ve yüksek maaşa daha fazla verileceği konusunda açıklaması gündeme gelmişti. 

Gelinen son durum itibariyle Aralık ayı itibariyle bir çok konunun netlik kazanacağı ve belirtildiği gibi ocak 2017'de ise emeklinin merakla beklediği promosyon ücretlerinin hesaplara yatırılacağı gelen son haberler arasında.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..