Heran İstanbul

Heran İstanbul, Kartal konut projeleri kapsamında satışa çıktı. 318 konuttan oluşan Heran İstanbul projesine ilişkin fiyat, konum, iletişim bilgilerine dair güncel ayrıntılar.

Heran İstanbul
Editör: Hakan A.
16 Nisan 2018 - 15:44 - Güncelleme: 18 Nisan 2018 - 14:10

İstanbul Anadolu yakasının önemli iş ve yaşam merkezi konumunda yeni bir proje Heran İstanbul yükselmeye devame diyor. Projeden ev almak isteyenler proje detaylarına buradan erişebilir.

Destek Group imzasıyla İstanbul Kartal ilçesinde Panoramik deniz ve adalar manzarasına sahip daireleri lansman döneminde özel 269 bin TL başlangıç fiyatıyla alıcısını bekliyor. Heran İstanbul’da 318 konut, 20 cadde mağazası için inşaat çalışması sürüyor.

1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft daire seçeneklerinin yer aldığı Heran İstanbul projesinde daireler 72 metrekare ile 178 metrekare büyüklğünde değişiyor. Heran İstanbul Kartal projesinde yer alan evlerin teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak planlanmış durumda.

Heran İstanbul güncel konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Satışlarına başlanılan Heran İstanbul konut projesinde yer alan evlerin başlangıç fiyatı lansmana özel 269 Bin TL olarak belirlendi. Açıklanan fiyat en ucuz başlangıç fiyatı olarak dikkat çekiyor.

Proje nerede?

Heran İstanbul projesi Kartal ilçesinde konumlanırken, merkezi yerlere dakikalar sonra ulaşım imkanı sunuyor. Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’na, resmi kurumlara ve Pendik Marina’ya yakın bir noktada bulunan proje; E-5 Otoyoluna 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 7 kilometre mesafede konumlandırıldı.

Proje ile alakalı daha fazla bilgi isteyenler proje sayfalarımızdan detaylara ulaşabilirler.

HERAN İSTANBUL SATIŞ OFİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
 
ADRES: Hürriyet Mah. Şıracı Sok. No: 1 Kartal / İstanbul 

Telefon : 0216 419 20 20

Email : [email protected]

Proje hakkında kapsamlı bilgi almak için proje sayfamızdan buradan detaylara ulaşabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum