Herkes A101 aktüel ürünleri konuşuyor, yetişen alıyor! Raflar doldu, müşteriler hücum etti...

Günlerdir beklenen A101 aktüel katalog indirimi bugün başladı. Raflara yerleştirilen elektronik ürünler kapış kapış gidiyor, sadece yetişen alıyor...

Herkes A101 aktüel ürünleri konuşuyor, yetişen alıyor! Raflar doldu, müşteriler hücum etti...
Editör: Hakan A.
29 Ekim 2020 - 16:11
A101'de kampanyalı ürünleri açırmak istemiyorsanız acele edin... Bugün aldın aldın, haftaya kalmayacak özel elektronik tablet, TV, cep telefonu ve çok daha fazlası ürünler A101 raflarında bu sabah raflara çıktı. Çıktığı gibi müşterilerin akınına uğrayan mağazalarda müşteri yoğunluğu, ürünlerin çabuk tükenmesi sorunları yaşanıyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 29 Ekim 2020 - İstanbul


Her kesime uyan cazip fiyatı, binlerce geniş mağazası, indirim üzerine indirimli günler ve her yeni gün güncellenen ürünleri, kampanyaları, fırsatları aldın aldın... A101 marketlerinde bu sabah raflara yerleştirilen kamanyalı ürünler arasında dikkat çeken önemli ürünler sizi bekliyor.

Binlerce marketi ile A101 indirimli ürünler listesini her rafta satmaya devame diyor. Türkiye genelinde her il ve ilçede alışveriş yapabileceğiniz A101 Marketlerinde yok yok. Gıdadan, elbiseye, makyaj malzemesinden elektroniğe binbir çeşit ürünle indirim fırsatları sürüyor. Tabelt isteyen evladınıza bu hafta uygun fiyatla indirimli olarak satın alabilirsiniz. Elektrikli scooter ihtiyacı olanlar için de bu hafata fırsat haftası.. Güncellenen A101 Aktüel ürünlerinde bugün başlayan indirimli ürünler listesi foto galerimizde fiyatlarıyla beraber inceleyebilirisniz.Dilerseniz, A101 aktüel ürünler kataloğunu buradan son foto galeri haberimizde daha kapsamlı inceleyebilirisniz.
 29 ekim a101 aktüel ürünler kataloğu indirimleriCumhuriyet bayramı coşkusuyla A101 marketlerinde indirim fırsatlarına her yeni gün yenileri ekleniyor. A101'de bu sabah raflarda satışına başlanan yeni kampanya ile bu hafta da sürprizlerle dolu indirimli ürnler satışa çıktı! A101 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda hangi ürünlerde indirim yapacak... İşte A101 28-30 Ekim aktüel kataloğu ürün listesi...

29 ekim cumhuriyet bayramı a101 indirimli ürün kataloğu listesi

Türkiye'nin her ilinde, her semtinde açılan A101 marketler zinciri sayısı 9 Bini aşarken, indirimler her mağazada sürüyor. Haftanın 7 gününde pek çok kalem üründe indirimler yapılıyor. 29 Ekim tarihli Aktüel ürünler listesinde pek çok indirim fırsatı müşterilerini bekliyor. Bir birinden güzel ürünler, avantajlı fırsat fiyatlarıyla A101 marketlerinde raflarda satışa çıktı.

indirimli aktüel ürünler kataloğu 29 ekim a101Milyonlarca vatandaşın tercihi olan A101 marketlerinde bugün satışa çıkan ürünler arasında neler var? İndirimli ürünlerde aktüel ürünler kataloğu listesinde yer alan ürünleri sizler için derledik.

a101 aktüel ürünler kataloğu tam liste

29 ekim 2020 tarihli A101 marketlerinde başlayan aktüel ürünler kataloğu indiriminde yer alan diğer ürünler şöyle;

a101 29 ekim indirimi

indirim a101, 29 ekim a101


YORUMLAR

  • 0 Yorum