Reklamı Geç
Herşey dahil yüzde 5 peşinatla Erguvan Premium Residence

Herşey dahil yüzde 5 peşinatla Erguvan Premium Residence

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak isteyenlere Kurtköy'de herşey dahil proje, Erguvan Premium Residence

06 Mart 2017 - 11:18

Erguvan İnşaat, Kurtköy’deki son projesi Erguvan Premium Residence’da fiyata her şey dahil kampanyasıyla müşterinin ek masraf korkusuna son veriyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Mart 2017 - İstanbul

 KDV, iskan bedelleri, abonelik bedelleri, ankastre ürün gibi sonradan çıkabilecek masrafları iptal eden şirket, ayrıca peşinat oranını da indirdi. Erguvan İnşaat prim potansiyeli yüksek bölgedeki projesinde garantili yatırımın kapısını yüzde 5 peşinatla açtırıyor.

Erguvan İnşaat, Kurtköy’ün çevre dostu bina sertifikası adayı konut projesi Erguvan Premium Residence’ta fiyata herşey dahil kampanyasıyla müşterinin ek masraf korkusuna son veriyor. Planlı ve hızlı geliştiği için son yıllarda yatırımcıların tercihlerinde üst sıralarda yer alan Kurtköy’de müşterilerini masrafsız yatırıma davet eden Erguvan İnşaat, KDV, iskan bedelleri, abonelik bedelleri, ankastre ürün gibi sonradan çıkabilecek tüm masrafları iptal etti. Şirketin cazip kampanyalarını değerlendiren Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, “Tek fiyat ile alıcıya sürpriz masraflar çıkarmayacağız. Bu konuda da yatırımcılardan ciddi talep aldık” dedi. Masrafların yanı sıra müşterilerine işlemlerde de kolaylık sağlayacaklarını anlatan Emre Maraşlı, “Bizim rezidanslarımızda masraf da bürokrasi de olmayacak” dedi. Emre Maraşlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“ Şirketimizin Genel Merkezi’ni Erguvan Premium Residence’a taşıyoruz. Burada kendimiz için bir plaza da yapacağız. Bu plazada satış sonrasında tüm mülk yönetimi ve kiralama işlemlerine yardımcı olacağız. Elektrik, su, doğalgaz, vs. tüm işlemlerle site yönetimi ilgileneceği için mülk sahipleri veya kiracılar için zaman kaybı önlenecek.”

Peşinat Oranı Yüzde 5’e İndi

Şirket ayrıca vadeli alımlardaki peşinat tutarlarını da indirdi. Yasal olarak alınması gereken peşinatın sadece yüzde 5’i sözleşme sırasında tahsil ediliyor. Peşinatın yüzde 15’lik kısmı ise projenin tesliminde ödeniyor. Emre Maraşlı, Erguvan Premium Residence müşterilerine garantili yatırım kapısını yüzde 5 peşinatla açtırdıklarını söyledi.
Satılık daire bedellerinin 295 bin lira ile 1 milyon 150 bin lira arasında değiştiği Erguvan Premium Residence projesinde aylık bin 910 lira taksitle ev sahibi olma imkanı sürüyor.

Projenin yatırım değeri 140 milyon lira olarak hesaplanırken, büyüklükleri 55 ila 158 metrekare arasında değişen 1+1 , 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki dairelerin Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Erguvan Premium Residence, Türkiye’nin inovatif geleceğinin üretildiği Teknopark İstanbul’un hemen yanında inşa ediliyor. Toplam 284 konuttan oluşan Erguvan Premium Residence projesi, konut talebinin en yoğun olduğu noktadaki lokasyonuyla yatırımcılara garantili yatırımın kapısını da aralayacak.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Emre Maraşlı “Erguvan Premium Residence, Türkiye’nin geleceğinin üretildiği, inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’un hemen dibinde yükseliyor. Teknopark İstanbul’un yakın zamanda faaliyet geçen iki yeni etabından dolayı mühendis ve şirketlerin beyaz yakalı yöneticilerin talepleri yoğunlaştı” dedi.

Erguvan Premium Residence proje sayfası

https://projeler.emlakpencerem.com/erguvan-premium-residence/projesi/9/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..