Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye açıldı

Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye açıldı

Hilton Garden Inn, Türkiye’deki en yeni oteli Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye’yi açılışını gerçekleştirdi.

31 Mayıs 2017 - 15:54

Hilton'un en yeni oteli Ümraniye Can Park'ta açıldı. can Park AVM'nin de yer aldığı binada hizmet verecek olan Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye açılışı yapıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mayıs 2017 - İstanbul

Tesis Hilton Garden Inn markasının Türkiye’deki on yedinci ve en büyük oteli olarak hizmet vermeye başladı. 7 süit dahil olmak üzere 240 odası bulunan otel CANPARK Gayrimenkul Yat. Tur. Ve Taah A.Ş. tarafından yönetiliyor.

İstanbul'un yeni iş ve finans merkezi Ümraniye'de açılan Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye, iş amacıyla seyahat edenler için ideal konumda yer alıyor. Otelinin yakınında yer alan Üsküdar - Çekmeköy metro hattı Yamanevler İstasyonu'nundan Kız Kulesi, Tarihi Yarım Ada ve İstanbul Boğazı'na kolay ulaşım mümkün. Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye aynı zamanda 100'den fazla uluslararası markaya ev sahipliği yapan Can Park Alışveriş Merkezi kompleksi içinde yer alıyor.

Hilton Garden Inn Ümraniye Genel Müdürü Kenan Sinmez şöyle dedi: “Modern tasarımı ve ideal konumuyla, yeni otelimiz Hilton Garden Inn Istanbul Ümraniye’yi açmaktan mutluluk duyuyoruz. Aydınlık iç mekan, açılabilir çatı ve kapalı havuzumuzla misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Amacımız konuklarımıza Hilton Garden Inn markasından bekledikleri hizmetin karşılığını verebilmek." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..