Hilvan'a İlçe Kütühanesi Geliyor

Şanlıurfa Belediyesi'nin Hilvan'da temelini attığı İlçe Kütühanesi'nin çalışmaları devam ediyor.

Hilvan'a İlçe Kütühanesi Geliyor
Editör: Hakan A.
09 Kasım 2019 - 12:15
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Hilvan'da 3 bin metrekare alanda yapılan İlçe Kütüphanesi inşaatını hızlandırdı. Belediye, yapacağı kütüphaneyle gençleri kötü alışkanlıklardean kurtarmayı ve okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor.

Emlak Pencerem - 9 Kasım 2019


Eğitime ve gençliğe önem veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Hilvan’da temelini attığı İlçe Kütüphanesinin çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Sosyal ve kültürel belediyecilik kapsamında yaşlılara, kadınlara ve gençlere yönelik hizmetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Hilvan’da temelini attığı İlçe Kütüphanesi inşaatını hızlandırdı. 3 bin metrekare alan üzerinde yaptırılan Hilvan İlçe Kütüphanesi inşaatı Hilvan’da takdirle karşılandı. Gençleri sokaktaki kötü alışkanlıklardan kurtarmak, onlara okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra çeşitli sosyo-kültürel aktivitelere katılımlarını sağlamak amacıyla inşa edilen kütüphanede çalışmalar devam ediyor.


HİLVANLILAR’DAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

İlçe Kütüphanesi inşaatının çok kısa sürede oldukça iyi ilerlediğini kaydeden Hilvanlılar, “Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür ediyoruz. Gençlerimizin böyle bir tesise ihtiyacı vardı. Bu tesisi ve buna benzer projeleri ilçemize kazandıran Başkanımızdan Allah razı olsun” dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum