Hitam nedir, nerede yapılacak, ne zaman faaliyete geçecek?

MÜSİAD tarafından 9 Nisan 2021 tarihinde tanırımı gerçekleştirilen Hitam nedir, nerede kurulacak?

Hitam nedir, nerede yapılacak, ne zaman faaliyete geçecek?
Editör: Hakan A.
09 Nisan 2021 - 08:28
Hitam Orta Ölçekli Üretim ve Ticaret Üssü projesi olarak adlandırılan MÜSİAD tarafından organize edilen HİTAM nedir merak ediliyor. Peki HİTAM projesi nedir, nerede kuruluyor? Hitam ne zaman faaliyete geçecek gibi önemli ayrıntıları merak edenler araştırıyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri - 9 Nisan 2021 - İstanbul


MÜSİAD Hitam projesinin ne olduğu, nerede, nasıl faaliyet göstereceği şimdiden büyük merak konusu. Ekonomi için önemli bir proje olarak lanse edilen Hitam projesi oldukça fazla merak ediliyor. Peki MÜSİAD Hitam projesi nedir? Hitam Orta Ölçekli Üretim ve Ticaret Üssü nerede faaliyete geçecek gibi sorular en fazla yanıt bekleyen sorulardan.

HİTAM nedir?


HİTAM Üretim ve Ticaret Üssü 1 milyon 650 bin metrekare proje alanı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin işlerini büyüteceği; çağın ötesinde üretim ve sanayi ortamı, galeri alanları, sosyal tesisleri, parkları, bahçeleri ve meydanları ile her ihtiyaca cevap veren bir ''üs'' olarak 2021 'in en büyük projesidir.

müsiad hitam projesi nedir

Bu eşsiz topraklara, yerli ve milli sermayeye, emeğe ve geleceğe yatırım olarak MÜSİAD öncülüğünde İstanbul'da Kanal İstanbul'a komşu bir lokasyonda hayata geçirilecek Hitam üssü 2021 yılının en büyük projesi olarak lanse edildi.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere tam destek verecek modern alt yapısı, sanayi ortamı, galeri alanları ve tüm sosyal imkanları ile her ihtiyaca cevap verecek olan bir üs olarak tasarlandı. 

1.5 milyar TL tutarında satın alma bedeli ile, 3.5 milyar TL inşat ve alt yapı bedeli ve 35 milyar TL büyüklüğünde katma değeri ile yatırımlara değer katacak HİTAM, devasa büyüklükte bir proje. 3500 üretim alanı ve iş yeri ile otomotivden mobilyaya, yedek servisten inşaat ve yapı malzemelerine her sektörün bir arada yer alacağı HİTAM, bir birinden güç alacağı, el ele büyüyeceği bir üretim ve ticaret üssü olacak.

AVRUPA'NIN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK OTOMOTİV TİCARET MERKEZİ

Sadece bir sanayi ve ticaret merkezi değil, 54 dönüm ortak alanı, parkları, meydanları, millet bahçesi, camileri, okulları, otel ve sağlık merkezi ile insanların vakit geçireceği, 7 gün 24 saat yaşayan bir üs olarak inşa edilecek. HİTAM projesine gelecek tüm ziyaretçilerin neredeyse tüm ihtiyaçlarının çözümünün tek adreste bulabileceği dev projenin sektörler arası etkileşimi ve dolayısıyla da müşteri kazanımını arttırması planlanıyor. HİTAM, yeni iş fırsatlarını doğuracak Avrupa'nın ve Dünyanın en büyük satış, servis ve yedek parça alanı bu dev proje ile hayata geçirilmiş olacak. 

HİTAM'ın yılda 3 milyon kişi tarafından ziyaret edilmesini ve bu sayede işletmelerin müşterileriyle kolayca buluşmasını bekleniyor. İşlerin büyütülebilmesi için ulaşılabilir olmak, şehrin önemli konumlarında yer almak yani, şehirle birlikte büyümek gerekecek önemli bir proje. 

Hitam nedir, nerede, nasıl gidilir

HİTAM PROJESİ NEREDE, NASIL GİDİLİR?

İstanbul'da Arnavutköy bölgesinde, Kanal İstanbul'a komşu devasa büyüklükte bir alan üzerinde inşaa edilecek HİTAM projesine şehrin her yerinden kısa sürede ulaşım imkanı ile erişmek mümkün olacak. İstanbul Havalimanına 10 dakika uzaklıkta özel bir lokasyonda konumlandırılan HİTAM projesi Kanal İstanbul ile Kuzey Marmara Otoyolunun hemen yanında yükseliyor. 

Hitam resmi web sitesi: https://www.hitam.com.tr
 

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 9 Nisan 2021 tarihinde MÜSİAD Hitam projesi için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


HİTAM 2021 TANITIM FİLMİ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum