Holo (HOT) coin yataya mı bağlıyor? Holo coin grafik ve yorumlar ne işaret ediyor?

Holo Coin (HOT) yatırımı yapanlar için kabus dolu günler sürüyor. En çok merak edilen ise Holo HOT grafik, yorum ve analizlerin hangi yönde olduğu sorusu oldu. Peki Holo yataya mı bağladı, çıkış için güç mü topluyor? İşte HOT coin son dakika analizi.

Holo (HOT) coin yataya mı bağlıyor? Holo coin grafik ve yorumlar ne işaret ediyor?
Editör: Hakan A.
07 Nisan 2021 - 17:06 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 15:46
Holo (HOT) coin yataya bağlanmış şekilde gün boyu ufak iniş çıkışlarla işlem görürken, yatırımcısı ise merakla araştırmaya devam ediyor. Holo yatırımcısı HOT Coin yükselir mi, yükseliş ne zaman başlar sorularını sormaya başladı. Peki 7 Nisan Çarşamba günü son grafik ve yorumlar, HOT coin fiyatı ne kadar artacak, yükseliş trendi başlayacak mı gibi soruların yanıtlarını verir gibi.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 7 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto paralar arasında Nisan ayına güçlü yükselişlerle başlayan Holo coin'de kayıplar son 2 gündür devam ediyor. Coin piyasalarında pek çok alt coinde olduğu üzere Holo HOT fiyatlarında düşüş var. Henüz kırmızıya dönmeyen grafik adeta yatay seyre geçecek gibi görünüyor. Peki 7 Nisan günü grafik ve yorumlarda HOT coin için ne ön görülüyor? Holo HOT coin yükselişe geçer mi? Yoksa yatay seyre mi geçer?

 

Bu 5 coin yükselişe geçti! 8 Nisan BTC, TRX, BTT, HOT, CHZ yeşile mi dönüyor? 

Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...


Haftaya yükseliş trendini sürdürerek başlayan Holo (HOT) coin yatırımcısını umutlandırmış, 0,2000 TL üzerinde işlem görmeye başlamıştı. Salı günü ise işler tersine dönmeye başladı ve HOT coin yönünü aşağı kırdı. Çarşamba günü bir nebze toparlanmaya çalışsa da yatay seyir halinde güne devam eden HOT coin şu sıralarda 0,1739 T seviyelerinden işlem görüyor. Hafta başında ise ulaştığı maksimum üst sınır ise 0,21680 TL olarak gerçekleşmişti. Gün boyu düşüş gösteren Holo günü nasıl tamamlayacak merak ediliyor. 

Gün sonu saat 17:00 itibariyle artışı hızlanan ve grafikte yeşile dönen HOT Coin bir anda yüzde 10 artış gördü ve 0,19000 TL bandını kırarak tırmanışa başladı.
 

Tron TRX kırmızıya büründü! TRX coin yorum ve grafik ne anlatıyor? 

Chiliz coin (CHZ) kırmızıya döndü! CHZ yönü %10'dan fazla aşağı kırdı

BitTorrent (BTT) dahil 6 coin çakıldı! Holo, Tron, Avalanche, Balancer ve Chiliz sert düştü

OMG coin sert yükseldi! OMG (OMG) nedir, nereden alınır, yükselişi devam eder mi?


Holo (HOT) Fiyatı Canlı Veri 7 Nisan grafik ve yorum
  • Holo HOT bugünkü fiyatı 0,173943 TL, 
  • Son 24 saatlik işlem hacmi 11.637.035.771 TL,
  • Holo coin son 24 saatte yüzde 10 civarı bir düşüş yaşadı,
  • HOT coin Anlık CoinMarketCap sıralaması #36, 
  • HOT coin piyasa değeri 29.424.867.110 TL,
  • Dolaşımdaki HOT miktarı 169.164.199.065 coin 

Holo (HOT) Fiyatı Canlı Veri 7 Nisan grafik ve yorum

 Holo Coin HOT Coin Holochain GÜNCEL ANALİZ Yorum Forum Destekler Dirençler

6.04.2021 Holo HOT Coin Holochain KİŞİSEL AL-SAT TAVSİYESİ Grafik Yorum Analiz Destekler Dirençler Videomuzda sizlere Holo HOT Coin Kripto Para ile ilgili olarak son kapanış fiyatı hakkında bilgi verilmiştir. Ayrıca Holo HOT Coin Kripto Para ile ilgili olarak grafik indikatör değerleri paylaşılmıştır. Holo HOT Coin Kripto Paranın grafik değerleri üzerinden trend çizilerek destek ve direnç seviyeleri hakkında bigi paylaşılmıştır.

Not: YouTube üzerinde yayın yapan Finans Yatırım kanalı tarafından hazırlanan video için teşekkür ederiz.

 

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 7 Nisan 2021 tarihinde Holo HOT coin için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum