Holo (HOT) kan kaybı sürüyor! HOT coin 10 Mayıs grafik fiyat video analiz yorumlar

Kan kaybı yaşamaya devam eden Holochain (HOT) coin toparlanamıyor. Sürekli değer kaybeden ve düşen Holo HOT coin için en son grafik analizler ile yapılan video analizi...

Holo (HOT) kan kaybı sürüyor! HOT coin 10 Mayıs grafik fiyat video analiz yorumlar
Editör: Hakan A.
10 Mayıs 2021 - 21:20 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 02:56
Holo (HOT) coin hafta sonu verdiği kayıplara hafta başında devam ediyor. HOT coin düştükçe düşüyor. Son 5 günlük grafiklerde Holo coin hep değer kaybettiği açık şekilde okunabiliyor. Peki bugün yapılan son analizlerde Holo (HOT) coin için hedef ve yeni direnç noktaları hangi seviyeler? Videolu analizi ile Holo Hot coin'de bekleyenler için son durum yorumları.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 10 Mayıs 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında Pazartesi haftanın yeni günü düşüşler sürüyor. Bitcoin'in geri çekilmesi sonrasında pek çok alt coin düşüş gösterdi. Bu coinlerden biri ise Holochain (HOT) coin oldu. HOT coin günü düşüşle geçiren coinler arasında yer aldı. Holo coin yönü aşağı doğru çevirirken, üst seviyelerde tutunamaması nedeniyle gerileyişini sürdürüyor. Aşağı yönlü kırılım Holochain'de son 5 gündür devam ediyor.

Holo coin son 5 günlük grafiğine bakıldığında yukarılarda tutunamadığı görünüyor. HOT coin hafta sonu ve Pazar günü kan kaybı yaşadı. Aynı düşüş 10 Mayıs Pazartesi gününe sıçradı. HOT coin gün boyunca yönünü aşağı çevirdi. HOT coin günün en yüksek seviyesi 0,014887 dolar seviyesini görürken en düşük 0,013400 dolar seviyelerine kadar geriledi. Haberimiz yayına hazırlanırken 0,0135600 dolar sınırlarında geziniyordu.

SHİBA INU neden TT oldu? Shiba coin sert yükselmeden yataya geçti... 

BitTorrent (BTT) düşüş mü, yükseliş mi başlayacak? BTT coin 11 Mayıs videolu fiyat analizi ve yorumlar

 

HOTUSDT 10 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği

HOTUSDT 10 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği

 

HOLO YÜKSELİR Mİ? / HOT DÜŞÜŞ BİTTİ Mİ? / HOT COİN ANALİZ / HOLO COİN ALINIR MI? / HOT HEDEF KAÇ?
flama formasyonu tamamlanması (osmandevletkalkanli)

Holo / (HOTUSDT) 0.013419 −0.001001 −6.94%

#hot flama formasyonunu tamamlamak üzere. destek bölgesinin hemen üstünde devam ediyor. alış için direncin kırılımı beklenebilir(direncin üstünde mum kapanışları yapması gerekir) dirinç kırıldıktan sonra da sırayla hedeflerine ulaşacağını düşünüyorum orta uzun vadede de ath'ını tekrarlayabilir. hedeflere ulaşmasıyla bir çanak oluşumunu tamamlamış olur uzun vadede yeni bir ath değerine ulaşabilir. 0.013$ seviyesinde stopumuz bulunuyor bu değerin altındaki 4 saatlik mum kapanışlarında stop oluruz. kademeli satış yaparak riskinizi azaltabilir ve büyük kayıpların önüne geçebilirsiniz. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

flama formasyonu tamamlanması (osmandevletkalkanli)

HOTUSDT için Alış Sinyali (pullbacksignal)

Holo / (HOTUSDT) 0.013507 −0.000913 −6.33%

Ticaret Sinyali:
HOTUSDT Holo 'de bir Alış Sinyali görülüyor.
Yatırımcılar, Satın Al İşlemlerini ŞİMDİ açabilir

HOTUSDT için Alış Sinyali (pullbacksignal)

HOT (ukeb_46)

Holo / (HOTUSDT) 0.013475 −0.000945 −6.55%

İç içe girmiş formasyonlar artışın yakın olduğunu göstermektedir.
KENDİME NOTLAR YTD...

HOT (ukeb_46)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum