Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

Alt coinlerde sert düşüş dalgası 23 Nisan sabahı adeta tüm coinleri vurdu. Bitcoin geriledi Holo HOT coin adeta eridi... Holo coin bu sabah yüzde 50 değer kaybetti.

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...
Editör: Hakan A.
23 Nisan 2021 - 05:47 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 - 04:15
Tüm coinlerde önlenemez düşüş hareketi başladı. Yeni güne sert düşüşlerle giren alt coinler yatırımcısını büyük üzdü. Hafta sonu gelmeden haftanın son günü Cuma sabahı Bitcoin başta olmak üzere tüm alt coinlerde yüzde 50'lere varan sert düşüşler yaşanıyor. Holo HOT coin'de sıçrama bekleyenyatırımcı BTC nedeniyle bu sabaha oldukça kötü başladı. Büyük düşüşlerin yaşandığı Cuma sabahında HOT coin yüzde 50 eridi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 23 Nisan 2021 - İstanbul


Dünya genelinde kripto para borsaları Cuma sabahı depremi yaşıyor. Tüm coinler büyük değer kayıpları yaşattı. Yatırımcı şokta... Bitcoin ile başlayan çöküş kripto paraların neredeyse tamamına siluet etmiş durumda. Alt coinlerin tamamı erimeye devam ediyor. Cuma sabaı tüm coin borsaları resmen kırmızıya bürünmüş durumda. Bu düşüşten en büyük payı alan alt coinler arasında Holo (HOT) coin bulunuyor. HOT con yatırımcısını şoka sokacak kadar değer kaybı yaşattı. Düşüş şu sıralarda hala devam ediyor. 

Analiz ve grafiklerde belirtildiği gibi direnç noktalarında tutunamayan Holo HOT coin BTC'nin baskısına dayanamadı ve sert düşüşle bu sabah adeta erime noktasına geldi. Bitcoin Perşembe ve Cuma günü sert düşüşlerle tüm alt coinleri daha fazla alta çekmeyi başardı. BTC ile birlikte alt coinler son 24 saat içerisinde yüzde 50'lere varan miktarlarda düşüşler yaşadı.

Holo HOT sert yükselişe başlıyor mu? HOT coin 24 Nisan grafik analiz ve yorumlu videolu anlatımı 

Merkez Bankası'ndan flaş kripto para hamlesi! Kavcıoğlu, "2 hafta içinde kripto para düzenlemesi geliyor"

Son Dakika: İkinci kripto dalgası mı? VeBitcoin zor duruma düştü siteyi kapattı.... 

Holo (HOT) coin geleceği ne olacak? 1 Holo kaç TL? 23 Nisan Holo Analiz

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

Holo (HOT) kıyamet koptu! HOT coin 23 Nisan en sert çöken kripto para oldu 

BitTorrent (BTT) 23 Nisan'da sert çakıldı! BTT coin çıkışa geçmeden hızlı düştü... 


Hafta sonu yaklaşırken pek çok alt coin yatırımcısı sıçramalar ve yükselişler beklerken Bitcoin ters köşe yaptı ve düşüşünü hızlandırdı. Cuma sabahı sert gerileyen BTC sayesinde alt coinlerde adeta deprem yaşandı. Holo HOT coin Cuma sabahında en düşük 0,06750 TL seviyesini görürken, en yüksek 0,12865 TL ile son 24 saat içerisinde işlemler gördü. Yaşanan düşüş nedeniyle yüzde 40 üzerinde bir kayıp oluştu. Haberimiz yayına hazırlanırken düşüş yavaşladı ve kayıp yüzde 28'lere geriledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum