Holo yükselişi başladı mı? Hot coin grafik, yorum ve analizi yukarıyı mı gösteriyor?

Holo (HOT) coin 8 Nisan yükselişe geçti. Holo coin için video yorum ve analiz hazırlandı. HOT coin için güncel yorum ve grafik ayrıntıları ile yükseliş sinyalleri mi veriliyor?

Holo yükselişi başladı mı? Hot coin grafik, yorum ve analizi yukarıyı mı gösteriyor?
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 10:09 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 15:46

HOT coin son durum, düşüyor mu, yükseliyor mu? Holo coin yatırımcıları için yeni yükseliş trendi mi başlıyor? 8 Nisan Perşembe sabahı günün ilk sıcak yükseliş hareketleri başlamış durumda. Holo (HOT) coin yeşile döndü! HOT coin kayıpları telafi etmeye, toparlanmaya başladı ve yükseliyor. Holo (HOT) coin için son youm ve grafik analizi yayımlandı. İşte alt coinlerden HOT yatırımı olanları yakından ilgilendiren analiz ve grafik yorumu...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto paralar haftaya düşüş trendi ile girip, Perşembe 8 Nisan sabahına ise yükseliş trendiyle hızlı başladı. Bugün sabah işlemlerinde bazı coinler yeşillenmeyle güne yükselişle moralli başladı. Çok sayıda yatırımcının beklediği HOT coin yükselişi, bugün ilk rakamları gelmeye başladı. Peki Perşembe günü HOT yükselişi mi var? Bu sabah başlayan ve toplam 5 coin ile yükseliş trendi, yukarıya bakmaya başladı. Güne başlarken Holo HOT fiyat, analiz ve grafik yorum videosunu haberimizden izlemeyi unutmayın.
 

BitTorrent (BTT) 8 Nisan grafik yorum! BTT coin yükselecek mi? 

Bu 5 coin yükselişe geçti! 8 Nisan BTC, TRX, BTT, HOT, CHZ yeşile mi dönüyor?


Holo (HOT) Coin 8 Nisan Holo coin yatırımı yapanlar için kabus dolu bekleyiş nihayet bu sabah saatlerinde başlayan yükselişle moral olarak yerini almış durumda. Güne moralli başlayan HOT coin yukarı yönlü kıpırdama ile yükselişe başladı. BU sabah saatlerinde şu sıralarda HOT coin fiyatı 0,19500 seviyelerinde ve yüzde 13 civarında bir değer artışı yaşanıyor. BTC tarafından başlayan yükseliş bazı alt coinlere sıçramış durumda. Holo coin ise sakin ve yavaş şekilde değer kazanmaya devame diyor. 

HOT YORUM VE GRAFİK ANALİZLERİ HANGİ YÖNÜ İŞARET EDİYOR?

Holo HOT coin grafik analizini aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz. Videoyu hazırlayan kanala teşekkür ederiz.

 Holo (HOT) coin Teknik Analiz 2021 Orta ve Kısa vade video anlatımlı analizi

Holo (HOT) coin Teknik Analiz 2021 Orta ve Kısa vade video anlatımlı analizi


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum