Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 1 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 1 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Yeni ayın ilk günü 1 Mart 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Tek vücudun azaları gibiyiz manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

01 Mart 2017 - 06:52

Hürriyet'te bu sabah... 1 Mart 2017 Çarşamba yeni ayın ilk günü sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları.1 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

1 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Baş döndüren 86 saniye, Vergide avantajı kaybetmemek için bu tarihe dikkat, Bebek istiyorum,Hürriyet'ten açıklama, Genelkurmay Açıklaması: Biz bilgilendirdik, Kanepeye böyle oturdu, 460 bin esnafa 50'şer bin TL,330 sanıklı davaya drone'lu güvenlik, 5G ile 50 km uzaktaki otomobili kontrol ettik başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasından, Erdoğan, TSK'nın Cerablus, Rai, Dabık, ve El Bab'da çok başarılı operasyon yürüttüğünü belirterek Şimdiki safha Münbiç (Menbiç). PYD ve YPG Fırat'ın doğusuna çekilmeli dedi habere yer veren gazete, "PYD Menbiç'ten gitmeli" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı ile yaptığı görüşme ve Hürriyet'in haberi sorulunca şunları söyledi haberine geniş yer veren gazete, "Tek vücudun azaları gibiyiz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

1 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..