Hürriyet Gazetesi manşetleri 1 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 1 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

1 Mayıs 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Duymayan doktorun müthiş mücadelesi; Engelleri bir bir aştı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

01 Mayıs 2017 - 07:41

Yeni ay ve yeni haftanın ilk gününe girilirken, Hürriyet'te bu sabah... 1 Mayıs 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 1 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 1 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İşitme engelli Alparslan Temen, ÖSYM'yi aşıp tıbba girdi. Doktor olamazsın diyenlere inat okudu. Ve getirttiği aparatla, işitme engellilere doktorluğun yolunu açtı haberine geniş yer veren gazete, "Duymayan doktorun müthiş mücadelesi; Engelleri bir bir aştı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye sınırında ABD askerleriyle, YPG'lilerin birlikte nöbet tutup devriye gezmesine ilişkin fotoğraflara tepki gösterdi haberine geniş yer veren gazete, "Fotoğrafları gösterip bu ne diyeceğiz" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Mayıs 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/05/5608716.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..