Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 1 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 1 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

1 Nisan 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete İhanet üssünde Gülen'e ev manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

01 Nisan 2017 - 07:13

Hürriyet'te bu sabah... 1 Nisan 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 1 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

1 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, El Bab'da en zor görev, Uzay yolculukları tarihinde bir ilk; Kullanılmış roketle uzaya, İranlı Mahsa, Güdük Necmi'yi kaybettik, 14 ameliyat oldu beyin merkezi açtı, Gıdalar için renkli uyarı, Atilla Taş'a 7 ay sonra tahliye, Uyandı tesadüf dedi, Başbakan Özel yayında, Merkel BND'ye kızdı; Benim neden haberim olmadı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 45 şüpheliye 300'er kez ağırlaştırılmış müebbet istenen Akıncı Üssü iddianamesinde Fethullah Gülen'le ilgili çok çarpıcı bir detay var haberine yer veren gazete, "İhanet üssünde Gülen'e ev" manşetini attı.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; YPG ile güvenli bölge olmaz, 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Evet'i bir türlü anlatamıyorlar, 

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Nisan 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/7608393.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..