Hürriyet Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

10 Mart 2017 Cuma Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Sır merkezine operasyon manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

10 Mart 2017 - 07:08

Hürriyet'te bu sabah... 10 Mart 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 10 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

10 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kartal avantajı, Proje sürprizi, Almanya'da baltalı vahşet, Rektöre isyan: Saldırganlar serbest, Keçilerden iyi haber, Kılıçdaroğlu: Derin yarılma yaşanabilir, Bakan Çavuşoğlu: Biz yönetime Nazi demiyoruz, Merkel: Nazi benzetmesi sona ermeli, Teknolojik girişimciye garaj desteği, Rus askeri o armayı takmadı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Askeri sanayi ve teknoloji alanında Türkiye'nin en stratejik şirketi olan ASELSAN'da görev yapanlara ilişkin FETÖ soruşturmasında 53 kişi gözaltına alındı haberne yer veren gazete, "Sır merkezine operasyon" manşetiyle haberi duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

10 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..