Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

10 Nisan 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Bir cümleyle 19 yıllık fark manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

10 Nisan 2017 - 07:55

Yeni haftanın ilk iş günü Hürriyet'te bu sabah... 10 Nisan 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 100 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

10 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Derbi öncesi 3'lü moral, Balon dehşeti, Kansere karşı yapılacaklar, Oyuncu olmak istiyorum, Hira'yı kuzeni düşürmüş, Jobs'u iki kez reddeden Türk, Kilise'de canlı bomba terörü, Altında yeni dönem, Fabrika yerine lüks konut başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Engelli bir mağdurla ilgili iki ayrı tecavüz davasında aynı adli tıp kurulunun verdiği rapor, bir sanığa 19 yıl hapis cezası verilmesine diğerlerinin ise beraatine neden oldu haberine yer veren gazete, "Bir cümleyle 19 yıllık fark" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırm, İzmir Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu, "Avrupa yaptığını ödeyecek" başlığını attı.

Başbakan Yıldırım; "Bunların tek bildiği istemezük istemezük"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Tartışalım beni mahçup edin"

MHP Lideri Kılıçdaroğlu; "ByLock'çu siyasetçiler ortaya çıkacak" başlıklarını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Nisan 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8750222.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..