Hürriyet Gazetesi manşetleri 10 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 10 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

10 Temmuz 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Adalet yürüyüşü'nde Büyük final manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

10 Temmuz 2017 - 08:03

Hürriyet'te bu sabah... 10 Temmuz 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 10 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'da başlattığı yürüyüşünü İstanbul Maltepe'de yüzbinlerce kişinin Hak, hukuk, adalet sloganı attığı meydandaki konuşmasıyla tamamladı haberine geniş yer veren gazete, "Adalet yürüyüşü'nde Büyük final" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hamburg'daki G-20 zirvesi dönüşü uçakta önemli mesajlar verdi; "Yargı hüküm verse işimiz kolaylaşacak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Temmuz 2017 Pazartesi  Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..