Hürriyet Gazetesi manşetleri 11 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 11 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet oku - Gazeteler

11 Mart 2017 Cumartesi haftasonu Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Kremlin'de 3 mesaj manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

11 Mart 2017 - 07:28

Haftasonuna girildiğinde Hürriyet'te bu sabah... 11 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 11 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

11 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Eczacıbaşı Grubu'na ait Sikorsky helikopter, yoğun sis nedeniyle İstanbul Beylikdüzü'ndeki TV kulesine çarparak parçalandı. Şirketin Rusya direktrü Salim Özen ile 4'ü Rus, 7 kişi yaşamını yitirdi haberine yer veren gazete, "Kuleye çarpıp düştü" başlığını attı.

Gelin-görümce kavgası, Müthiş dönüş, İnönü yalısı 20 Milyon TL, Başbakan Yıldırım: Rum kesimi baştan beri samimi değil, Şikayet etti ama ölümden kaçamadı, Kadınlar Basketbolda tarih yazdı, MHP'den 4 ihraç, Kılıçdaroğlu: Evet ve Hayır siyah ve Beyaz kadar net başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rusya Devlet Başkanı Putin'le görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan üç konuda net mesaj verdi: PYD'nin Moskova'daki faaliyetleri yasaklansın. Suriye'de işbirliği sürsün. Vize ve tüm ticari kısıtlamalar kaldırılsın haberine yer veren gazete, "Kremlin'de 3 mesaj" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

11 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri