Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 11 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 11 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

11 Nisan 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Rahat uyu Sedat Teğmen manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

11 Nisan 2017 - 07:14

 Hürriyet'te bu sabah... 11 Nisan 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 11 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

11 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Cimbom dağıldı, Nargilede uyuşturucu, Fazla zam yapan okula ceza var, Dünyaya açılıyor, 21'inci Aydın Doğan ödülü Neş'e Erdok'un, Vergideki indirim üzüyor, Trafik sigortasına tavan geliyor, Bebeklerimiz bir mucize, Tarihe yol, Son nefesinde katilini söyledi, Hürriyet ve Doğan'dan açıklama başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 26 Mart'ta öldürülen PKK'lı terörist Ferhat Dersim'in 20 yıl önce şehit ettiği Sedat Üsteğmen'in bilinmeyen hikayesi haberine yer veren gazete, "Rahat uyu Sedat Teğmen" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na 15 Temmuz gecesinden yüklendi; "Bilseydim Yenikapı'ya davet etmezdim" başlığını attı.

15 Temmuz'u soruşturan Meclis Komisyonu'nun başkanı AK Partili Reşat Petek; "O iki yanıt gelsin isteriz" başlığıyla habere yer verdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Bir parti Lideri Komutan Olacak, 

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Nisan 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2154290.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..