Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet gazetesi bu sabah attığı manşetleri Anaysa değişikliği oylamasını, Merkez Bankası'nın dolara müdahalesi ve Gaziantep terör saldırısı haberlerini 11 Ocak 2017 sabahı 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı. Anayasa maratonu, İstanbul'da kar esareti, Hürriyet gazetesi 1.sayfa başlıklarına ve manşetlerine taşıdı, Hürriyet gazetesi oku. 11 Ocak Çarşamba günü sabahı yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

11 Ocak 2017 - 06:48

Hürriyet'te bu sabah... 11 Ocak 2017 Çarşamba sabah Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah yılın son cumartesi günü Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 11 Ocak Salı günü Hürriyet okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

11 Ocak 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Ölüm aylığı en az 247 TL üst başlığı ile emekli maaşları yazı dzisi, Kendisini eleştirdiği için Trump'ı kızdıran Meryl Steep'e Beyaz Saray'dan destek geldi, "Obama Desteği" başlığı,  Hedef Everest, Nurgül Yeşilçay'dan "Dubai Pozu" üst başlıklarını attı.

Hürriyet gazetesi ana manşetinde Anayasa gereği gizli yapılması gereken başkanlığı getirecek anayasa değişikliğinin Meclis'teki ilk oylamasında AK Partili milletvekillerinin oylarını göstererek kullanması CHP'lilerin sert tepkisine neden oldu "Açık Oy Tartışması" Pullar Gösterdi" manşetini attı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Kendi İpini Çeken Bir Başbakan" başlığını attı.

Ekonomi piyasalarını yakından ilgilendiren Merkez Bankası'nın dolara müdahalesine yer veren Hürriyet gazetesi haberinde "Merkez'den piyasaya 1.5 milyar dolar" başlığını attı.

Ataköy'deki 5. Kısım Camisinde cenaze namazı kılındığı esnada kar birikintisi dolu tentenin çökmesiyle yaşanan facia "Tente çöktü: 1 Ölü, 40 Yaralı" başlığını attı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü binasına yapılan hain terör saldırısına yer veren Hürriyet, "Emniyete baskına geldi öldürüldü" başlığını atarak habere büyük yer ayırdı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..