Hürriyet Gazetesi manşetleri 11 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 11 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

11 Temmuz 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Babasının izinde manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

11 Temmuz 2017 - 07:44

Hürriyet'te bu sabah... 11 Temmuz 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 11 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin ilk kadın komandosu Astsubay Çavuş Arzu Oğuz, çocukken rüyalarını süsleyen üniformayı giymek için babasının yolundan gitmiş haberine yer veren gazete, "Babasının izinde" manşetini attı.

İstanbul'da Dünya Petrol Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'yi yüksek katma değerli teknoloji üreten enerji üssü haline getireceğiz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye'yi bir enerji üssü haline getireceğiz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Temmuz 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..