Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

12 Haziran 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Hürriyet Katar'da; Aileler bölündü manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

12 Haziran 2017 - 07:50

Yeni haftanın ilk gününde Hürriyet'te bu sabah... 12 Haziran 2017 Pazartesisabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 12 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Arap ülkelerinin Katar'a yönelik ablukası, Körfez ülkelerinden evlilik yapmış aileleri de bölünme tehlikesiyle karşı karşıya getirdi haberine yer veren gazete, "Hürriyet Katar'da; Aileler bölündü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Haziran 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

sabah

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..