Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Pazar Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Pazar Hürriyet oku - Gazeteler

12 Mart 2017 Pazar Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete NATO'ya sitem, Skandal üstüne skandal manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

12 Mart 2017 - 07:49

Hürriyet'te bu sabah... 12 Mart 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 12 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

12 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Nefes kesti, Ve gümüş Amerika'da, Arda'nın mal varlığı,Yeşim Salkım: Benden sevgili olmaz, Bodrumlu Golden çetesi İstanbul'da yeni evinde: Oğlumun tam 26 kardeşi var, Arabistan'ın stil ikonu, Kelle yemeye götürdüler gözünü bile yedim, Küçük Emme annesine kavuştu, 5 Dakikada muayene iddiası, 3. Havalimanına 8 bin işçi daha başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, savunma sanayi konusunda NATO'ya sitemde bulunarak, Rusya ile D-400 füze sistemleri alımı için görüştüklerini açıkladı habere yer veren gazete, "NATO'ya sitem" manşetini attı.

Almanya'da Türk Bakanların toplantılarının iptaliyle başlayan kriz Hollanda'ya sıçradı. Rotterdam'a gidecek olan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun uçağına iniş yasağı getirildi. Aile Bakanı Kaya'nın da Rotterdam da Türk Başkonsolosluğu'na girişi polisce engellendi haberine geniş yer veren gazete, "Skandal üstüne skandal" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

12 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..