Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

12 Mayıs 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Çantadaki delil listesi manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

12 Mayıs 2017 - 06:32

Yeni haftanın son iş günü Hürriyet'te bu sabah... 12 Mayıs 2017Cuma gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 12 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 12 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Fayton çetesine baskın, 650 yılın transferi,3 asker şehit, Spastik engelliyle maraton koşmak, HSK için partili adaylar, Mahkeme kararı yakalayın, Açlık grevi için Yıldırım ile konuştu, Beren'in treni durdu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ve NATO ülkelerinin YPG'ye gönderdiği ama PKK'da ele geçirilen silahların listesini Başkan Trump'a verecek haberine yer veren gazete, "Çantadaki delil listesi" manşetini attı.

Antalya Kızılcık Yaylası'nda taşocaklarının kapatılması için mücadele eden Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu çiftinin öldürülmesi olayında gözaltına alınan A.Y. suçunu itiraf etti haberine yer veren gazete, "Çevreci Cinayeti sırlarla dolu" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Mayıs 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..