Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

12 Nisan 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Hayalet Kule manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

12 Nisan 2017 - 07:11

 Hürriyet'te bu sabah... 12 Nisan 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 12 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

12 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, İl il trafik sigortası, Türbe taşıma 18 Nisan'da, Doğumu anlattılar, Bir Hakkari romanı, Adana'da çifte cinayet: 2 Otomobille geldiler herkes gördü kimse konuşmadı, Suriye atışması: Batı: Artık Esad'la yürümez, Sıkıcı oldunuz kızlar, 30 gazeteci için 3'er kez müebbet, Emniyette büyük patlama: 3 şehit başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Balon kazalarında son 2 ayda 2 kişinin öldüğü Kapadokya'da, balon trafiğini yönetmesi gereken kontrol kulesi 3 yıldır faaliyete geçemedi haberine geniş yer veren gazete, "Hayalet Kule" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Çekilmezlerse operasyon sürer,

Başbakan Binali Yıldırım; Bunlar aynı bedenin iki kolu gibi,

Kılıçdaroğlu; Kanıtlamazsa Müfteridir başlılarıyla haberlere yer verildi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Nisan 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/7602866.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..