Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 12 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

12 Temmuz 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Türk çeliğine karşı Viski resti manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

12 Temmuz 2017 - 06:54

Hürriyet'te bu sabah... 12 Temmuz 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 12 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk çeliğinin ABD'ye ithalatını kısıtlamaya hazırlanan Başkan Trump'a AB ülkeleri rest çekti: Biz de viskiye ek vergi koyarız haberine geniş yer veren gazete, "Türk çeliğine karşı Viski resti" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ile 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde İstanbul'da şehit olan vatandaşların kabirlerini ziyaret etti. Kuran-ı Kerim okudu, karanfil bıraktı haberine geniş yer veren gazete, "Şehitlikte Kuran okudu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Temmuz 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..