Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Haziran Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Haziran Hürriyet gazete oku - Gazeteler

13 Haziran 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Estetik 1326 Beyin 546 manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

13 Haziran 2017 - 08:58

Hürriyet'te bu sabah... 13 Haziran 2017 Salı sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 13 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sağlık Uygulama Tebliği'ne (SUT) göre meme küçültme operasyonunda doktora 1326 lira ödeyen devlet, beyin kanaması ameliyatında sadece 546 lira veriyor. Uzmanlar artık kimsenin beyin cerrahı olmak istemediğini söylüyor haberine geniş yer veren gazete, "Estetik 1326 Beyin 546" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Haziran 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..