Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

13 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Gaddarlık manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

13 Mart 2017 - 08:37

Hürriyet'te bu sabah... Yeni haftanın ilk iş günü 13 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 13 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

13 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kritik 2 puan gitti, Kırbaç cezası, Maratonda kalp riski 7 kat fazla, Savaşçı kadın, Kibele'ye Taşocağı tehdidi, 1 Dakika geciken YGS'yi kaçırdı, Tuğla bırakmamışlar başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ülkeye sokmayan, Aile Bakanı Kaya'yı sınır dışı eden Hollanda'ya tepki yağıyor. Polisin o gece protesto gösterisi yapan Türklere uyguladığı vahşeti de dünya izledi haberine yer veren gazete, "Gaddarlık" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Bunlar birbirini ısırmazlar aynılar

Başbakan Yıldırım; Tahrike Gelmeyin,

Bakan Çavuşoğlu; Hollanda bizden özür dileyecekler,

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

13 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..