Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Kutup'tan Pervari'ye, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Trumpla görüşme yorumu; Virgül değil nokta manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

13 Mayıs 2017 - 07:21

Hafta sonu Hürriyet'te bu sabah... 13 Mayıs 2017 Cumartesi gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 13 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 13 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Tarih yürüdü, Arda'nın evinde, Can'la ilk seyahat, Katilleriyle çay içmişler, TRT Genel Müdürü istifa etti, Saadet partisine Hayır ziyareti, Siber terör 74 ülkeyi vurdu, Süleyman Yeşilyurt tutuklandı, Başlıktan gözaltı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Pervarili çocukların eğitimi için Kuzey Kutbu'nda koşup bağış toplayan Ahmet H. Uysal'ın ilçeyi ziyaretine Hürriyet tanıklık etti haberine yer veren gazete, "Kutup'tan Pervari'ye" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin-ABD gezisine çıkarken havalimanında, ABD Başkanı Trump'la yapacağı ilk yüz yüze görüşme hakkında kritik açıklamalarda bulundu haberine geniş yer veren gazete, "Trumpla görüşme yorumu; Virgül değil nokta" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mayıs 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..