Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

13 Nisan 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Beni öldüreceğinizi biliyorum, çocuklarımı ortada bırakmayın: Özlem'in son sözü manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

13 Nisan 2017 - 07:08

 Hürriyet'te bu sabah... 13 Nisan 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 13 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

13 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 09.45 mağduru için umut ışığı, Yarı finale çeyrek var, Otomobilde 10 yılın rekoru, Savcıdan damacana testi, Şarkı değil gerçek kesit, Oda Tv davasında toptan beraat başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 28 Şubat'ta Ankara'da bir yol kenarında 6 kurşunla öldürülmüş kadın cesedi bulundu. Cinayet büro'da kurulan özel ekip , kadının 2 çocuk annesi Özlem Aykutluğ olduğunu belirledi.4 kardeşi çarpraz sorguya alındı. "Beni öldüreceğinizi biliyorum, çocuklarımı ortada bırakmayın: Özlem'in son sözü" manşetini attı.

Diyarbakır'da Emniyet Müdürlüğü ek binasında önceki gün sabah meydana gelen patlamaya PKK'lı teröristlerin tünel kazarak yerleştirdiği bombanın neden olduğu açıklandı haberine yer veren gazete, "İhanet tüneli" başlığını attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Anayasa değişikliği referandumu için konuştu; "Bu teklifi asıl anmuhalefet getirmeliydi"

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "İspat etsinler siyaseti bırakırım"

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Nisan 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/681963.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..