Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 13 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

13 Temmuz 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Aziz Kocaoğlu; İstanbul'a benzemesin manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

13 Temmuz 2017 - 07:16

Hürriyet'te bu sabah... 13 Temmuz 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 13 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir'de açık spor alanı olarak ayrılan iki arazinin imara açılması için bakanlık görüş isteyince, Başkan Kocaoğlu isyan etti; Yazık etmeyin! İzmir,İstanbul'un durumuna düşmesin haberine geniş yer veren gazete, "İstanbul'a benzemesin" manşetini attı.

BBC'ye konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB'den samimiyetsiz yaklaşımı bırakmasını isteyerek çarpıcı mesajlar verdi haberine geniş yer veren gazete, "Avrupa Birliği alamayız derse bizi rahatlatır" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Temmuz 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..