Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Haziran Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Haziran Hürriyet gazete oku - Gazeteler

14 Haziran 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Şehit öğretmen 70 yılda yapılamayanı sadece 7 ayda yaptı; Aybüke'nin mirası manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

14 Haziran 2017 - 06:48

Hürriyet'te bu sabah... 14 Haziran 2017 Çarşamba sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 14 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şehit Aybüke öğretmen okula dijital piyano, dört gitar ve elektronik bateri kazandırmış. Bir arkadaşı anlatıyor: Siz hepiniz gideceksiniz. Ben hep burada kalacağım derdi. Çıktı işte... haberine geniş yer veren gazete, "Şehit öğretmen 70 yılda yapılamayanı sadece 7 ayda yaptı; Aybüke'nin mirası" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Haziran 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..