Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

14 Mayıs 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Sakar'daki faciadan bu fotoğraf kaldı; Son Selfie; 24 ölü manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

14 Mayıs 2017 - 07:42

Hürriyet'te bu sabah... 14 Mayıs 2017 Pazar gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 14 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 14 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Anneler günü kutlu olsun, Ayşe Nazlı annesini anlattı, Tacize yer yok, Haydi dur diyelim, Başakşehir maç fazlasıyla lider, Türkiye'nin Rio'su, Ama insan olamadık, Zeki, Tarık, Halit ve mizah,İzmit'te 293 kilo Kokain, Barış'ın ailesi kaçakçı peşinde, Polis terörist sandı Astsubay şehit oldu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Anneler Günü gezisi için İzmir Buca'dan Marmaris'e giden grubu taşıyan tur midibüsü virajı alamayıp 30 metreden düşünce büyük bir facia yaşandı haberine geniş yer veren gazete, "Sakar'daki faciadan bu fotoğraf kaldı; Son Selfie; 24 ölü" manşetini attı.

Cuhurbaşkanı Erdoğan, Pekin'de Yunanistan Başbakanı Cipras'la yaptığı görüşmede, darbe girişiminin ardından helikopterle Dedeağaç şehrine kaçan 8 darbeci askerin iade edilmesinden Türkiye'nin duyduğu rahatsızlığı iletti haberine genişi yer veren gazete, "İade edilmeyen 8 askeri sordu" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mayıs 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..