Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

14 Nisan 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Balyoz'dan dağlara manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

14 Nisan 2017 - 07:01

 Hürriyet'te bu sabah... 14 Nisan 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 14 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

14 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Harika çocuk'tan büyük başarı, 74 saniyede hüsran, Oyuncu Birce Akalay; İlişkiyi sonunda itiraf etti, Çocukları katillerine kalmayacak, ABD yanlışlıkla SDG'yi vurdu 18 ölü, İBB çalışanından skandal paylaşım, Yol kenarı çadırkenti başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yarbay Taşçı, Balyoz davasında Hasdal'da 2 yıl hapis yattı. Kumpas davaları çöküp serbest kalınca vatan nöbetine koştu. Şimdi Bingöl'ün karlı dağlarında terörist peşinde haberine yer veren gazete, "Balyoz'dan dağlara" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ordu Buluşması'nda meydana çıktı. Bu halkın ahını alanlar 16 Nisan'da taş kesilecekler haberine yer veren gazete, "İhanet eden 16 Nisan'da taş kesilecek" başlığını attı.

Başbakan Binali Yıldırım; "Son kullanım tarihleri bu pazar bitiyor"

MHP lideri Kılıçdaroğlu; "Üç gün kala Eyalet sorusu" 

CHP lideri kılıçdaroğlu; "Atatürk tek adam değil önderdi"

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Nisan 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/3695047.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..