Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 14 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

14 Temmuz 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Başbakan Yıldırım; "Şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir" manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

14 Temmuz 2017 - 07:37

Hürriyet'te bu sabah... 14 Temmuz 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 14 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yıldırım, FETÖ ile ilgili, Örgütün saydam olmayan yapısı ve karmaşık ilişkilerini düşündüğümüzde hepimizi şaşırtan farklı gelişmeler yaşanabilir haberine geniş yer veren gazete, "Şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı'nda konuştu. Çanakkale'yi anıyoruz değil mi? İşte bundan sonra 15-16 Temmuz'da aynı şekilde anılacak haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz'u Çanakkale ile aynı şekilde anacağız" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Temmuz 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..