Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Haziran Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 15 Haziran Hürriyet gazete oku - Gazeteler

15 Haziran 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete CHP'den Adalet yürüyüşü, Cumhurbaşkanı Erdoğan; OHAL yetkisi teröre karşı manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

15 Haziran 2017 - 07:33

Hürriyet'te bu sabah... 15 Haziran 2017 Perşembe sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 15 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kemlal Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından Güvenpark'tan bugün Adalet Yürüyüşü başlatacağını açıkladı. Dün gece Güvenpark'ın önüne demir bariyerler getirildi haberine yer veren gazete, "CHP'den Adalet yürüyüşü" manşetini attı.

CHP İstanbul Milletvekili ve Hürriyet gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Enis Berberoğlu MİT Tır'ları davasında 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve ilk kez bir CHP milletvekili tutuklandı haberine yer veren gazete, "Enis Berberoğlu tutuklandı: 25 yıl hapis" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, OHAL yetkilerinin sadece terör örgütlerine karşı uygulandığını belirterek, Biz bunu yapmayacağız da terör örgütlerinin işini mi kolaylaştıracağız dediği haberine yer verne gazete, "OHAL yetkisi teröre karşı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Haziran 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..